Avaleht | | Logi sisse |

eesti/рус
MENÜÜ
Kategooria
Tilkkastmine [4]
Statistika

Kokku online: 1
Külalisi: 1
Kasutajad: 0

Artiklid

Avaleht » Artikklid » Tilkkastmine

Tilkvoolikud ja filtrid

       

Toote kirjeldus


Tilklint  P1 – tilkniisutuse jaoks mõeldud ja valmistatud Itaalias musta värvi toru.
Vastupidavad ja mustuse kindlad õhukeseseinalised tilkniisutuse voolikud on kerged ja soodsad, mida saab kasutada kodus, suvilas ja farmimajanduses.
Põhiline eelis - toimib väga madala veerõhu korral! Praktika näitab, et see torude liik töötab täiesti rahuldavalt alates 0,05 atmosfääri veerõhu puhul, mis võimaldab vee allikana kasutada isegi tavalist veetünni, mis on tõstetud 0,5 m kõrgusele maapinna kohale.
Kui Teie krundil puudub kõrge veerõhuga veevarustuse süsteem, aga on olemas ainult veeanum, siis antud tilkniisutuse süsteem on mõeldud just Teile!
Tilgutite tootlikkus on 1,5 liitrit vett tunnis ühe tilguti kohta veerõhuga 1,0 bar.
Voolikute valmistamisel kasutatakse spetsiaalset kõrgtugevat plastmassi, mis võimaldab toota voolikuid katte õhukese paksusega: 0,3 mm. Selline konstruktiivne eripära võimaldab pakkida voolikuid kergetesse ja kompaktsetesse ketastesse.


Tehnilised andmed:
Läbimõõt: 16,1 mm
Seina paksus 0,3 mm ( 12 mils)
Tilgutite vaheline kaugus: 20 cm
Filtri kasutamisel süsteemi sisendil tilgutite spetsiaalne konstruktsioon garanteerib süsteemi kindlat tööd isegi reovee kasutusel ja vee korduvkasutusel.
Väga kõrge täpsus ja kastmise ühtlus kogu vooliku ulatuses.
Veerõhk: 1,0 atmosfääri (tootlikus 1,5 l/t)
Minimaalne rõhk: 0,2 atmosfääri (veemahuti on kõrgusel 2m, siis on tagatud tootlikus 0,5 l/t,  väiksema kõrgusega  tootlikus väheneb.) Praktika näitab, et veemahuti võib asuda maapinnal,  ka siis kõik vesi tilgub välja.)
Maksimaalne rõhk: 1,3 (bar)
Tilgutite tootlikkus 1,5  l/t

Näide: Veerõhuga 1,0 bar ja tilgutite vahega 20sm 1m pikkusel (5 tilgutid)  1 tunni jooksul tilgub välja vett 1,5 x 5 = 7,5 liitrit, mis vastab sademetele 7,5 mm

ETTENÄHTUD MITMEKORDSEKS KASUTAMISEKS.

 

 

 

All pildil on üks levinumatest tilgutite tüüp. Selle tilguti kontstruktsioon ei ole nii lihtne, nagu võib esmapilgul tunduda. See sisaldab sisseehitatud filtrit, klappi ning kõige keerulisem on labürint, mida mööda voolab vesi. Need on juba täppisasjad ja nende täitmise täpsusest sõltub kogu süsteemi töö täpsus ning tilguti tootlikkus, mida mõõdetakse liitrites tunnis.
Eeldame, et standardite järgi kogu vooliku ulatuses tilgutitest väljuva vee vahemik ei pea ületama 10%, praktika aga näitab, et see number on umbes 3-4%.

 

Filtrid

Kui olete otsustanud säästa raha niisutussüsteemi filtri ostmisel, siis peate olema valmis juba järgmise hooajal ostma uusi voolikuid.
Filtreid on erineva konstruktsiooniga: võrgust filtreeriva elemendiga filter, ketasfilter, keerisfilter.
Kõige odavamad on võrkfiltrid. Pöörake tähelepanu võrgusilma suurusele. Maksimaalne lubatud suurus on 130 mikronit. See tähendab, et Teie filter peab kinni kogu mustust, roosteid ja muid vee kahjulikke lisandeid, mis on suuremad, kui 130 mikronit. See kaitseb niisutussüsteemi tilguteid ummistuste eest.

Filter võib olla näiteks selline,  või mõni teine:

                            

 

Filtreid saab osta ehitus ja sanitaartrehnika kauplustes

 

 

Kategooria: Tilkkastmine | Lisas: val (17.02.2015)
Läbivaatusi: 3237 | Reiting: 2.0/1
: 0
Saidi sõbrad
  • Saidi looming
  • Isikute liit uCoz

  • Copyright MyCorp © 2024
    Saidi konstruktor - uCoz Конструктор сайтов - uCoz